Ayvalık Midilli Gemi Feribot Bileti - Ayvalık Midilli Rent A Car Sezek Travel Hakkımızda

Sezek Travel - Ayvalik Midilli Rent A Car - Midilli Gemi Feribot Bileti - Yurtici Yurtdisi Tur Organizasyon

sezek travel ofis
Sezek Turizm A.Ş. TÜRSABın 12.05.1985 tarihli ve 1392 numaralı üyesiolarak tüm profesyonel kadrosu ve sektörde 27 yılı aşkın deneyimi ile tatil ve seyahetlerinizde sizlerle hizmet sunmaktan onur duymaktadır.
Sezek Turizm A.Ş.; Ayvalık, Cunda (Alibey) adası, Sarmısaklı, Midilli (Lesvos) adası, Altınoluk, Asos, Dikili, İzmir, Kuşadası, Bodrum, Foça, Marmaris, Fethiye, Antalya, Çanakkale, Truva, Dalaman, Antakya, Olimpos, Kaş, Kalkan, Kemer, Alanya, Konyaaltı, Çeşme, Selçuk, Efes, Gökova, Side, Belek vb. tüm tatil beldelerinde konaklama, tatil ve hotel rezervasyon hizmetlerini sağlamaktadır.
Otomobil ve toplu taşıma araçlarında sürücülü ve sürücüsüz kiralık araç hizmetinin yanı sıra; uçak, otobüs ve feribot bilet satışlarını gerçekleştiren şirketimiz; kongre ve seminer organizasyonları, liman, vize ve sigorta işlemlerinizde ayrıcalıklı imkanlar sunmaktadır. Avis, Setur, Pegasus, Atlasjet, Onurair, Sunexpress, Türk Hava Yolları (THY), Halk Sigorta, Ankara Sigorta ve maksimum hizmet avantajları www.sezektravel.com da sizlerle...